Kożuchy damskie i męskie w rozsądnej cenie stanowią jedną z wielu propozycji będących w stałej ofercie firmy GENA. Początki naszej działalności sięgają roku 1989, kiedy to powstały pierwsze projekty czapek zainspirowanych folklorem i historią. Dążąc do zadowolenia naszych klientów dokładamy wielu starań, aby móc zaoferować wyroby spełniające wszelkie wymagania zarówno pod względem jakościowym jak i oryginalnych fasonów.

Modele kożuchów w dobrej cenie, które dostępne są w naszych kolekcjach prezentują się nad wyraz efektownie i co najważniejsze zapewniają optymalny komfort ciepła, co szczególnie w chłodne dni docenią użytkownicy. Poświęcamy mnóstwo czasu na poszukiwania najlepszych surowców z których potem powstają nasze artykuły. Pracujemy tylko i wyłącznie z wykorzystaniem naturalnych, certyfikowanych skór i futer pochodzących od renomowanych, europejskich dostawców. Luksusowe materiały w pełni wyrażają wyjątkowość i niepowtarzalność kożuchów sygnowanych marką GENA. Każdy z modeli wytwarzany jest w naszej manufakturze w Polsce, gdzie jesteśmy w stanie skontrolować każdy detal w każdym z pojedynczych egzemplarzy. Wybierając kożuchy z asortymentu marki GENA jesteśmy przekonani, że spotkają się one z ogromnym entuzjazmem z Państwa strony. Stylowe formy, a przy tym jeszcze różnorodność kolorystyki sprawią, że nasze kożuchy wzbudzą zainteresowanie. Osoby podążające za modnymi trendami z całą pewnością będą zachwycone ofertą. Oczywiście jako uzupełnienie stylizacji polecamy także eleganckie nakrycia głowy oraz inne akcesoria w atrakcyjnych cenach.

Pozostajemy do Państwa dyspozycji zawsze, kiedy tylko nasuną się pytania bezpośrednio związane z naszą ofertą. Polecamy zajrzeć do zakładki lookbook, aby móc zaczerpnąć nieco inspiracji i szczegółowo poznać jakie kożuchy warto wybrać na nowy sezon. A kiedy już odnajdziecie idealny model dla siebie zapraszamy do składania zamówień drogą elektroniczną. Sklep internetowy to niezwykle wygodna opcja umożliwiająca robienie zakupów w dowolnym dla Państwa momencie bez konieczności wychodzenia z domu. Firma GENA zaprasza!

W naszej ofercie znajdziesz także produkty takie jak:

unia_na_strone_logo