Kurtki skórzane będące w ofercie firmy GENA to wyroby charakteryzujący się perfekcją wykonania i wyjątkową estetyką. Tworzymy jedyne w swoim rodzaju modele z myślą o najbardziej wymagających klientów dla których jakość stanowi pierwszorzędne kryterium.

Doskonale zdajemy sobie sprawę jak ważny jest komfort noszenia oraz optymalny stopień ciepła, dlatego też wybierając nasze kurtki skórzane możecie być Państwo pewni, że będzie to najlepsza decyzja zakupowa. Jako potwierdzenie pragniemy zwrócić uwagę na liczne, pozytywne komentarze od zadowolonych użytkowników, którzy zdecydowali się zakupić produkty sygnowane marką GENA. Już od wielu lat z powodzeniem łączymy innowacyjność mody z tradycyjnym rzemiosłem oferując nie tylko nakrycia głowy, w których się specjalizujemy, ale i okrycia wierzchnie takie jak kurtki skórzane, kożuchy i inne.

Nasze kolekcje powstają w oparciu o liczne inspiracje, a które to czerpiemy będąc m. in. obecnymi na międzynarodowych targach. Nie bez znaczenia pozostaje dla nas także historia mody, lokalny folklor i opinie klientów. Materiały, z których powstają kurtki skórzane dostarczane są przez najlepszych, wyłącznie europejskich dostawców. Proces produkcji przeprowadzany jest natomiast w naszej polskiej manufakturze, a w której to zatrudniamy wysokiej rangi pracowników, którzy do perfekcji opanowali sztukę kuśnierstwa.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia strony serwisu za pośrednictwem, której prezentujemy wszystkie dostępne kolekcje zarówno dla kobiet, mężczyzna oraz najmłodszych. Zamawiając modne kurtki skórzane informujemy, że Państwa zakupy realizujemy sprawnie i terminowo. Niemniej jednak w przypadku jakichkolwiek, dodatkowych pytań o asortyment, zespół kompetentnych pracowników pozostaje do dyspozycji udzielając niezbędnych odpowiedzi. Kładziemy szczególnie duży nacisk na standardy obsługi.
Stylowe, idealnie dopasowane kurtki skórzane dodatkowo podkreślą atuty sylwetki. Polecamy!

W naszej ofercie znajdziesz także produkty takie jak:

unia_na_strone_logo